Başlangıç – Açılış

Spread the love

Merhaba,

Bu blog ya da sayfa, benim anılarım, düşüncelerim, mesleğime bakış açım, dünyaya bakış açım ve de projelerimi yansıtıyor olacak. Klasik bir mimarlık ofisi sayfasından farklı olarak, daha çok mesleğimin tüm yönlerinde yaşadığım zorluk, kolaylık, zevk aldığım ya da almadığım yönlerini göstermek amaçlı paylaşımlar yaptığım bir sayfa olmasını diliyorum. Zaman zaman yaptığım işleri de, benimle çalışıp çalışamayacağınıza dair fikir vermesi amacıyla bu sayfada paylaşacağım.

Bazen mesleki olarak yalnız kaldığımda benle aynı durumda olan biri var mı diye çalıştığım ortama bir bakarım. Genelde de birini bulurum J Ama bulamadığım zamanlar oldu, ya da bu yazıyı okuyanlardan birinin bulamadığı zamanlar olabilir. O yüzden hem kendime hem de aslında tüm meslektaşlarıma buradan sesleneceğim. Keep calm and delete your drawings and run 😛

Neyse, ben Hale. Mimarım. Fotoğraf çekmeyi seviyorum. Yazı yazmayı, gezmeyi tozmayı,kitaplar da kaybolmayı, binaları incelemeyi seviyorum. Mesleğimi gerçekten seviyorum bu yüzden deneyimlerimi paylaşmak ve büyütmek istiyorum.

Peki ya siz kimsiniz, böyle bir yazı yazsaydınız son paragrafta kendinizi nasıl tanımlardınız?

One thought on “Başlangıç – Açılış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir